Správa webových stránek

Většina lidí a firem nemá čas se o svůj web po jeho vytvoření dále starat. Nabízím správu webových stránek, abych Vám ušetřil čas na důležitější věci. S tvorbou webových stránek Vás zaškolím do redakčního systému. Naše spolupráce zde ale nemusí končit a můžete využít mé nabídky na správu webových stránek.

Co nabízím se správou webových stránek?

  1. Aktualizace redakčního systému – 300 Kč / měsíc
    Budu se starat pouze o aktualizaci jádra redakčního systému včetně aktualizace rozšíření (pluginů). Aktualizace rozšíření mohou někdy ovlivnit funkčnost samotných funkcí, a proto web testuji nejdříve na kopii webových stránek.
  2. Jednoduchá správa webových stránek 700 Kč / měsíc
    Kromě aktualizace redakčního systému Vám pomůžu se správou obsahu. Postarám se Vám o jednoduché úpravy obsahu jako např. nové články / změna původních článků / přidávání aktualit a jiné jednoduché úpravy. Vždy mi stačí napsat email / zatelefonovat s požadovanou změnou a já budu nejpozději do 3 pracovních dnů editovat Vaše stránky.
  3. Náročnější správa webových stránek 1000 Kč / měsíc
    Kromě jednoduché správy webových stránek a aktualizace redakčního systému se Vám postarám o časově náročnější úkony jako je: správa galerií a slideshow, e-shopu, malá změna rozšíření a jiné.
Správou webových stránek se nerozumí jejich vlastnictví. Majitelem zůstáváte stále Vy. Po dobu správy webových stránek budete mít stále přístup do administrace webu a máte veškeré přístupy.