Tvorba webových stránek

Podnikáte, chystáte nějakou akci nebo jste firma na rozjezdu, která hledá firmu nebo osobu, která by Vám vytvořila kvalitní webové stránky za slušnou cenu?
Nebo naopak již webové stránky máte, ale nejste spokojeni s jejich provedením, protože jsou zastaralé a nevyhovuje Vám jejich rychlost, grafické provedení nebo vlastní správa webu? Tvorba webových stránek je mým koníčkem a rád Vám pomohu. Jako webdesigner na volné noze Vám díky dlouholetým zkušenostem nabízím tvorbu webových stránek od grafických prací po konečnou realizaci. Nejčastěji pracuji v Plzni a Sázavě.

Rozsah tvorby webových stránek

Na každý svůj web již několik let nasazuji redakční systém s vlastní správou webových stránek. Obsah webových stránek bude tedy možný upravovat po přihlášení do administrace webu. Vytvoření šablony webu je jak pro malý web, tak pro rozsáhlý web stejné. Liší se však svou náročností a implementací rozšířením základních funkcí o další velmi používané funkce:
 • Slideshow
 • Animace obsahu
 • Kontaktní formulář
 • Štítky
 • Jazykové verze
 • E-shop
 • Speciální sidebary pro každou stránku jiný
 • Fotogalerie
 • Vyhledávání
 • Propojení se sociálními sítěmi (Facebook, Google+, Twitter a jiné)

Mobilní stránky – responzivní design

Určitým standardem moderních webů je již několik let responzivní design. Díky němu pak budou Vaše stránky vypadat dobře a čitelně i na mobilních zařízeních, tabletech a dalších zařízeních. Velikost stránek se přizpůsobuje i na desktopech v závislosti na změně šířky prohlížeče.
Google se netají s tím, že v roce 2015 bude upřednosťovat ve vyhledávání weby responzivní. tvořím weby responzivní, ale pokud trváte na webu neresponzivním, za účelem snížení nákladů až o 20%, pak Vám takový web vytvořím.

Jak probíhá tvorba webových stránek?

 1. Gafický návrh – Na základě Vaší představy vytvořím grafický návrh, který si po Vašich připomínkách a společném odladění před dalším zpracováním odsouhlasíme.
 2. Instalace redakčního systému – Nainstaluji a nastavím redakční systém pro vlastní správu webu. Přidám i Vámi zvolená rozšíření. V této fázi zaregistrujeme doménu a objednáme webhosting, pokud ho ještě nemáme.
 3. Nakódování grafického návrhu – Na základě schváleného grafického návrhu nakóduji jednotlivé stránky na redakčním systému. Vytvořím tak šablonu webu.
 4. Naplnění obsahem – Do vytvořené a nastavené šablony webu umístím dodané obrázky a texty. Nemáte zatím své texty, ani fotografie a chtěli byste? Vyfotím a připravím Vám texty, ve kterých již budou zanesena Vaše klíčová slova.
 5. Zaučení do správy webu – Webovky spustíme a já Vás zaučím do správy redakčního systému, tak abyste byli schopni obsah webu sami upravovat. 1 hodina zdarma.
 6. Technická podpora – Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ke správě webu, tak  mě můžete kontaktovat a pokusím se Vám pomoci. V případě, že byste měli zájem o správu webu, pak Vám dle náročnosti úprav, většinou do 3-5 pracovních dnů, web upravím.

Správa webu

Nemáte čas na správu webu? Postarám se Vám o něj! Většina lidí mě oslovuje za účelem správy webu, protože nemají díky svému vytížení čas na již zanedbaný a neaktualizovaný web. Takový web je pak náchylný na útoky hackerů. Ve většině případů není pro majitele webů problém v sepsání aktuálních textů na web, jako samotné úpravy webu. Proto jsem se rozhodl nabízet i tuto službu.

Zajímá mě správa webových stránek

Ceník – za kolik to bude?

Cena tvorby webových stránek se odvíjí od náročnosti jak grafického zpracování, nakódování šablony webu, tak i rozsahu webových stránek. Cenovou nabídku Vám vypracuji zdarma. K tomu od Vás potřebuji co nejvíce informací a představu o webu, aby předem stanovená cena byla co nejpřesnější a nemusela se v průběhu tvorby webu díky neúplným informacím nebo dalším rozšířením dále měnit. Pokud máte zájem o cenovou kalkulaci, tak vyplňte kontaktní formulář v patičce webu, nebo mne kontaktujte na mém emailu.

Do kdy to bude hotové?

Průměrná doba vytvoření malého až středně velkého webu se pohybuje včetně všech fází tvorby webových stránek přibližně do jednoho měsíce. Avšak vždy je to individuální a v závislosti na použitých rozšířeních nebo jazykových verzích.