Webové stránky

reference

Plzeň z nebe

Responzivní webové stránky s napojením na facebook a možností objednání vyhlídkového letu nad plzní, nebo kdekoliv v ČR pomocí objednávkového formuláře. Součástí webových stránek je objednávka zakončená odesláním dárkového poukazu na email adresáta. Obsah webu byl dodán s většinou fotek se sníženou kvalitou, ze kterých se podařilo udělat nemožné. Web je zabezpečený a v základu již s HTTPS (tedy šifrovaným přenosem dat). Web je tedy více důvěryhodný.
reference

DASKO Stavebniny eshop

A nakonec další rozšíření trojice webů o již čtvrtý, který je rovněž zabezpečený a šifrovaný HTTPS. Navíc je napojený na účetní program POHODA a veškeré ovládání, fakturace a příjem objednávek se děje prostředím tohoto účetního programu.

reference

DASKO Stavební a obchodní společnost

Poslední ze tří webů, které bylo nutné přepracovat, kvůli vylepšení zabezpečení. Přepracoval jsem zde strukturu webu (menu). Logičtější kategorizace jednotlivých kategorií a vylepšení obsahové stránky webu. Moderní vzhled s jednoduchou správou webu z administrace.
reference

DASKO Invest

Hlavním cílem tohoto druhého webu z trojice DASKO webů bylo zabezpečení webu proti útokům a zneužití webu pro rozesílání spamů a moderní a lehký vzhled, který by vystihoval podstatu podnikání.

reference

DASKO Stavebniny

První ze tří webů, které bylo nutné přepracovat, kvůli vylepšení zabezpečení. Cílem bylo vytvořit nový vzhled webu a jednodušší orientaci zákazníků v sortimentu zboží, které DASKO Stavebniny poskytuje. Zárověň bylo také cílem informovat o probíhajících akcích webu a vytvořit jednoduchým způsobem upravovatelnou administraci.
reference

DASKO Net s.r.o.

Web, který je zabezpečený proti neoprávněným přístupům. Povedl jsem u něj optimalizaci SEO. Obsahuje i eshopové řešení. Požadavkem byla nová jednoduchá struktura menu a na ní závislé prolinkování důležitých kategorií souvisejících s oblastí podnikání. Požadavkem bylo jednoduché vkládání aktualit, videí a obrázků.

reference

Hlídáme anglicky

Při návrhu webových stránek jsem měl poměrně volné ruce. Společně jsme si se zadavatelkou prošli úskalím SEO. Zadavatelka vytvořila texty a dodala fotky na web. Požadovaná barva webových stránek měla být oranžová a zelená. Cíl jednoduchého a přehledného webu jsem myslím splnil. Vytvořil jsem fotogalerii a kontaktní formulář, který by měl lépe specifikovat nutné údaje k hlídání dětí.
reference

Josef Kavalier

Mé osobní stránky. Cíle stránek byla jednoznačně propagace mých služeb na internetu. SEO jsem zaměřil spíše než na tvorbu grafických podkladů, na webové stránky pro malé a střední podnikatele, kamarády a známé. Na stránkách je přemíra animací, aby byly vidět efekty animování webu, který Vám mohu na míru vyvořit. Web je samozřejmě zabezpečený a pravidelně aktualizovaný.

reference

Cestík

Pro svého bývalého kolegu jsem vytvořil portál, který nabízí levněji cestovat po ČR s ohledem na životní prostředí. Úkolem bylo vytvořit pouze HTML stránky bez grafický obrázků papouška a pejska a bez generátoru cest a párování spolujezdců. Cílem bylo vytvořit web do jednoho týdne. Web není responzivní.
reference

JF Autoservis Plzeň

U tohoto webu jsem navrhoval logo, strukturu webu a provázání stránek přes prolinkovanou patičku stránek. Jsou poté zaindexováno více stránek s různými klíčovými slovy, která jsou důležitá pro majitele webu. Na webu je také moderní galerie fotografií a přehledná interaktivní mapa autoservisu.

reference

Kalašovo řeznictví

Návrh loga byl specifikovaný a na míru vytvořený. U webových stránek jsem jako začínající copywriter vytvořil obsahy ke všem stránkám, aby se zvýšila návštěvnost stránek. Zároveň by texty měly pomoci laikům při výběru správných částí vepřového nebo hovězího. Přehledný soupis produktů a služeb včetně jednoduché správy webových stránek ze strany zadavatele dělají web velice user friendly. Zebezpečení webu a propojení s facebookem bylo samozřejmostí.
reference

Nadace školní pomůcky

Tento web vznikl jako dobročinný projekt pro známého, na který byly téměř žádné nároky z hlediska vzhledu. Požadavkem byla jednoduchá správa v adminstraci webu.