Návrh vizitek – reference

DASKO Net s.r.o.

Vizitky hájí firemními barvami. Navíc je zde QR kód k rychlejšímu načtení kontaktu do mobilu. Využití částí firemního loga na zadní straně vizitky zdůrazňuje hlavní činnost firmy. Tou je bezpochyby správa a výstavba počítačových sítí a rovněž poskytování internetu v Sázavě a okolí.

PDP West s.r.o.

Měl jsem volné ruce v návrhu vizitky, tak jsem spojil klasický styl vizitky s moderním QR kódem na úvodní straně. Aby však vizitka měla šmrnc, tak je ve firemních barvách a z druhé strany logem podtrhuje firemní identitu. Součástí vizitky byla tvorba loga.
Číst více

Webové stránky

reference

Plzeň z nebe

Responzivní webové stránky s napojením na facebook a možností objednání vyhlídkového letu nad plzní, nebo kdekoliv v ČR pomocí objednávkového formuláře. Součástí webových stránek je objednávka zakončená odesláním dárkového poukazu na email adresáta. Obsah webu byl dodán s většinou fotek se sníženou kvalitou, ze kterých se podařilo udělat nemožné. Web je zabezpečený a v základu již s HTTPS (tedy šifrovaným přenosem dat). Web je tedy více důvěryhodný.
reference

DASKO Stavebniny eshop

A nakonec další rozšíření trojice webů o již čtvrtý, který je rovněž zabezpečený a šifrovaný HTTPS. Navíc je napojený na účetní program POHODA a veškeré ovládání, fakturace a příjem objednávek se děje prostředím tohoto účetního programu.
Číst více